Nelson De Mille – Naktinis Kritimas – 2005

Metai: 2005
Autorius: Nelson De Mille
Skaito: Vytautas Radzevičius
Trukmė: 20h 49min, pagreitintai 13h 40min
Kategorija: Detektyvai> Grožinė

Tryliktasis amerikiečių rašytojo, vadinamo „intelektualiojo trilerio meistru“, romanas apie realų įvykį : transatlantinių oro linijų lėktuvo katastrofą, įvykusią 1996 m. prie Long Ailendo.
Jo knygos susilaukė gausybės puikių recenzentų vertinimų, yra vienos iš perkamiausių pasaulyje ir pateko į The New York Times bei Publishers Weekly bestselerių sąrašus.
Saulei leidžiantis paplūdimyje Bobas ir Džanet, pasistatę filmavimo kamerą, užsiiminėja seksu, ir staiga dangų nutvieskia milžiniškas sprogimas. Čiupę kamerą, meilužiai bėga ir pakeliui prasilenkia su į įvykio vietą skubančiu policijos automobiliu. Po penkerių metų pagaliau nusprendžiama, jog Transatlantinių oro linijų lėktuvo katastrofos priežastis – techninis gedimas. Tačiau Džonui Koriui ir jo žmonai Keitei (abu priklauso Specialiajam kovos prieš terorizmą būriui) byla dar neatrodo baigta, jie įtaria, jog kažkas stengiasi nuslėpti tiesą. Jie nori rasti įrodymą, patvirtinantį spėjimą, o tas įrodymas – lemtingą vakarą paplūdimyje padarytas vaizdo įrašas…
Įspūdinga, kvapą gniaužianti ir iki paskutinio puslapio skaitytoją nežinomybėje išlaikanti istorija, paremta tikru įvykiu.