Napoleon Hill – Geriausių Paskaitų Įrašai I dalis


Autorius: Napoleon Hill
Trukmė: 1 val. 5 min.
Kategorija: Mokslas

Ar žinote kas yra tituluojamas sėkmės filosofijos tėvu? Ir iš viso, kas lėmė, kad vienas žmogus pasiryžo tapti naujo mąstymo modelio pradininku bei paskyrė tam daugiau nei 20 sunkaus darbo metų? Žmogus, prieš kurį dėl mąstymo stereotipų laužymo turėtume nulenkti galvas, yra Napoleonas Hillas. Būtent šis amerikietis, parašęs garsiąją knygą “Galvok ir būk turtingas” (viena perkamiausių knygų pasaulyje!), padėjo stiprius pamatus tam, kad kiekvienas iš mūsų galėtume gyventi savo svajonių gyvenimus.

Šios ypatingai sėkmingos asmenybės gyvenimas nebuvo rožėmis klotas, dar vaikystėje mirė motina, nuo 13 metų teko padėti išlaikyti šeimą ir t.t, Tačiau tai jam nesutrukdė pasiekti aukštumų, kokių kiti žmonės nepasiektų per kelis gyvenimus. Jokios ypatingos paslapties tame nėra, tiesiog Napoleonas Hillas anksti perprato amžinus nugalėtojų principus ir, svarbiausia, pradėjo juos taikyti kasdienėje savo veikloje.

Jeigu Jūs esate vienas iš tų retų asmenybių mūsų visuomenėje, kuris trokšta paversti savo gyvenimą šedevru, Jums būtina išgirsti pagrindinius sėkmės dėsnius iš pačio Napoleono Hillo lūpų.